Jdi na obsah Jdi na menu
 


click-heat.png

click-maxerrunner.png

click-filosofie.png

click-tvurci.png

click-historie.png

click-lekce2.png

 
Co si vzít s sebou na lekci?
 

Tričko si vezměte z nějakého příjemného funkčního materiálu, budete se skutečně potit.

Kalhoty jsou dobré přiléhavé ¾ nebo 7/8 délky. Dlouhé se šňůrkami a stahováním nohavic by se vám při chůzi akorát pletly.
 
Boty volte pohodlné, s vysokou podrážkou, specializované na běh a volný čas.
 
Pití rozhodně nepodceňujte, už hodinu až dvě před lekcí byste měla vypít 0,5 litru tekutin, za pochodu je potom dobré do sebe dostat dalších 0,7 litru. S lahvemi pití se ale nemusíte nosit z domova – všechna heat centra jsou vybavena skvělými doplňky výživy a nápoji firmy Nutrend, takže vám sami poradí, co si dát.

pozor.jpg
prosíme abyste si na lekce h.e.a.t. programu nosili pouze 0,75 až 1 litrové lahve na pití, protože větší lahve se nevejdou do držáků na strojích MAXERRUNNER


Přibalte si
také dva ručníky – jeden budete potřebovat během lekce a druhý ve sprše.

 

Moje první lekce

 

Úplně na začátku je třeba říci „NIČEHO SE NEBOJTE A PROSTĚ POJĎTE“ :)
 
Opravdu se není čeho obávat, jedná se o obyčejnou chůzi, nikdo Vás nebude nutit dělat něco, co nechcete.
Pár věcí ale budete potřebovat. Určitě doporučuji pohodlnou obuv (nejlépe běžeckou tréninkovou, dnes už koupíte za přijatelnou cenu kvalitní botu). Dále nezapomeňte na dostatek tekutin (nejlépe v láhvi s ventilem, abyste nemuseli zastavovat kvůli otevírání vršku). Jelikož se asi dost zapotíte, vemte si určitě ručník. No a samozřejmostí je pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře (nejlepší je z funkčního materiálu odvádějící pot – inspiraci najdete na eshop.heatprogram.cz).
 
Jak probíhá lekce?
Po příchodu do sálu si najdete pás, který Vám vyhovuje – nebojte se jít dopředu, lektor Vás neukousne :) Do držáku na ovládacím panelu pásu si dáte pití, ručník přehodíte přes madlo. Instruktor se vždy ptá, zda je na lekci někdo poprvé, nebojte se před lekcí přihlásit sami. Instruktor Vám vysvětlí nastavení pásu, které je velmi jednoduché a po chvíli již nebudete mít problém si nastavit  pás během pár vteřin sami. Rozhodně nepodceňujte nastavení pásu – abyste si lekci užili tak, jak to má správně být, je důležité mít pás v ideálním nastavení.
Jakmile máte dobře nastavený pás, instruktor Vás vede. Vy se MŮŽETE nechat vést, ale NEMUSÍTE. Vždy si můžete jít dle svého, svou cestou, za svým cílem, podle svého pocitu tak, jak to cítíte.
Není potřeba se snažit vyrovnat ostatním – každý z nás má hranici výkonnosti jinde a H.E.A.T. Program je o tom, abyste se naučili respektovat své vlastní tělo, své vlastní možnosti. Na H.E.A.T.u se zkrátka poznáváte a překračujete postupně, polehoučku své hranice.
 
Po lekci, která standardně trvá 50 minut (45 min chůze a 5 min strečink) se za doprovodu instruktora krásně protáhnete, svalstvo je třeba uvolnit. Nezapomeňte po lekci ještě doplnit tekutiny, kterých během lekce ztratíte klidně i 2 litry.
Po lekci se na vše, co Vás zajímá, ihned ptejte instruktora. Každý lektor Vám rád ochotně a odborně poradí. Žádný dotaz není zbytečný.
A poslední věc – po lekci nezapomeňte sami sebe pochválit za každý pokrok, který jste udělali. :)